Privatkredit Vergleich
   
  kosova-gungame
  Rikthe nje msn Te HackuaR
 
Neqoftese ju kan hackuar ndonje msn mund ta rikthesh

Shiko Tutorialin :
http://vimeo.com/17522904

Nqofse nuk ke kuptuaR ne Tutorial lexo keTu:
1. Nuk po mundem te shikoj lidhjen nga video se ku duhet te futem per te resetuar passwordin?

2. Si mund ta gjej kodin postal?

3. Cfar nese e kam haruar pergjigjen sekrete(ang. Secret Answer)?
  • Nese e keni haruar pergjigjen sekrete ateher sic e shikuat edhe ne video shkruani thjesht: "I forgot".

4. Cfar nese e kam haruar email adresen alternative?
  • Nese e ke haruar e-mail adresen alternative ateher fillimisht futu ne kete lidhje:
    https://account.live.com/password/reset shko I forgot my password // Reset your password pastaj shkruaj email adresen e hackuar/vjedhur, dhe me posht shkruaje tekstin qe ndodhet ne foto, dhe klikoni NEXT, duhet te shfaqen 2-3 opsione, por ju duhet te klikoni Email me a reset link, dhe do te shfaqet dicka keshtu: bo*****@hotmail.com, kjo eshte nje prej menyrave per te perkujtuar se cila ka qen email adresa alternative e juaja. Nese nuk mund te perkujtoni se cilen adrese e keni futur si alternative, atehere thjesht shkruani tek fusha per alternate adrese, emailin ne te cilen deshironi te ju kthejne pergjigje stafi i hotmail. psh sikur ne video.

5. Si te gjej IP-Adresen time?
  • Eshte shum leht vetem se duhet te futeni tek faqja qe do te jap me posht, dhe do te shfaqet ip adresa juaj. Faqja eshte kjo: http://www.ip-adress.com/, ai numri ku shkruan "My IP address is" eshte ip adresa juaj.

6. Si mund ta gjej emrin e Internet service Provider(ISP)?
  • Eshte shum leht, duhet vetem te futeni ne faqen me larte per ip-adresen: http://www.ip-adress.com/ dhe aty tek reshti i 3-te me te kaltert shkruan, dicka keshtu: ISP of my IP:, aty ndodhet emri i firmes qe ju furnizon me rrjet, duhet te shkruani vetem ate emrin e kompanis, shembull si ne video.

7. Cfar nese nuk e di daten e sakt kur kam qen i kyçur me sukses un personalisht ne ate adrese te humbur?
  • Nuk ka nevoj te shkruani daten e sakte, por nje date kur keni qen te kyçur ne email adresen tuaj përafersisht.

8. Per sa ore mund te me kthejn pergjigje?
  • Zakonisht, stafi i hotmail do ju kthejn pergjigje mbrenda 24 ose 48 oreve mund te ndodh qe te zgjase edhe me shum, pra duhet te keni durim, se paku 2-3 dite.

9. A eshte e sigurt qe funksionon kjo gje?
  • Normalisht qe eshte e sigurt, sic keni patur mundesi te shikoni dhe ne video, pra gjith atë çfar shikuat ne video eshte e vertet, vetem se un kur ju kam derguar te dhenat kam vendosur ip-adresen time reale, dhe emrin e ISP-se time, te cilat nuk jane te njejta me ato çfar shikuat ne video. Mund te them qe funksionon ne 90% te rasteve.

 
  Heute waren schon 8 ziyaretçi (91 klik) hier!  
 
=> Sen de ücretsiz bir internet sitesi kurmak ister misin? O zaman burayı tıkla! <=