Privatkredit Vergleich
   
  kosova-gungame
  Hack WebSite
 
Powered By: spRox.

Nje nder menyrat me te leta per te hackuar web site osht kjo menyr te cilen tash do te jua tregoj- [Hack-xg.com- Staff].


                                                 -Shkojmee.....

-E shkruaj ne Google keshtu adminlogin.asp si ne foto nr1.

-Dhe klikoje Google serhach dhe do te na shfaqen shum linka si ne foton nr2.

-Edhe klikon te ky linku qe eshte i nevijuar te foto nr2 edhe mandej kur klikon ta qet ni faqe ku duhet me shkruajtur Username: dhe Pasdword ti ne te dy katroret e shkruj ne te parin e shkrun te username:admin  dhe te Paswordi apet admin po ka raste qe ban edhe ne te dyat me shkru password ja shikoje foton nr3.

-Dhe masi ta llogaritesh qe te del pasi mir edhe mundesh me hack krejt  Ne foto nr4.

                                     Hackim te kendshemmm.......

-Foto nr4
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
-Foto nr3
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
-Foto nr2
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
-Foto nr1
Free Image Hosting at www.ImageShack.us

 
  Heute waren schon 1 ziyaretçi (40 klik) hier!  
 
=> Sen de ücretsiz bir internet sitesi kurmak ister misin? O zaman burayı tıkla! <=