Privatkredit Vergleich
   
  kosova-gungame
  Cs Tools
 

Kosova Public Servers Patch v1 + GUI v2 (by LongHorn)

1. GUI  - Ngjyr te re  Black e Blue por ndryshe prej v1 Fix disa ngjyra i ka 
2. GUI  - FONTS  jan krejt tjera
3. GUI  - Background   ka tjeter  
4. GUI  - Shtu  URL  (FORUM  Kosovagamers.com)
5. GUI  - Mini Logo ne Options Menu
6. GUI  - Nje Logo te re  ne Loading  (e modifikune vetem per KPS-Hosting)
7. GUI  - Commander Menu  | Shtu KPS Servers,  Record Demo, FPS Booster (rrit FPS) Etj.
8. Patch - Models Reskins | ak47, m4a1, awp, D.Eagle, Glock, USP, Famas, Galil, mp5, 3bombs |  Hegranade, Flash, smoke
9. Patch - New Huds (reskins krejt armt)
10. Patch - declad (vrimat e plumit ne mur)
11. Patch - de_dust2 me texture te re Fix (qielli te origjinal) + shtu logo te flamurit kombtar dhe KPS
12. Patch - Vgui te Buy Menu me foto re reja te T, CT, plus disa fot tjera
(sjan te ndrun models vetem pamja aty ne fill qe  Team  si te Buy Menu 
Downalod :
Download KPS Patch + GUI v2
http://www.box.net/shared/8fhuq8lcjh 
Size: 8.78MB
Download KPS GUI v2 (Anglisht)
http://www.box.net/shared/3etsgm5k5j 
Size: 2.64MB
Download KPS GUI v2 (Shqip)
http://www.box.net/shared/zt9o0vr5xg 
Size: 2.65MB
Per me shum Klikoni Ketu

Gjuha Shqipe  4 Counter Strike 1.6 KPS 

- Ky esht 1 tutu qe e kom bo per Kosova Public Serversss ,
- Esht kan e perkthyne per cs source e jo per cs 1.6 , e tani e kom editu do text dokumete ..per cs.1.6
- Krejt loja qe deri tash qe esht kan anglisht tash esht shqip menyt , pastaj ata shkronjat e radio kamodas , etcc
- Nese keni per konter 1.6 te vjeter kur doni me intalu instalone ne c:/Program Files/Valve dhe ju bon Cheesy

Downlaod linku ju bon 1000000 %
Madhesia esht 900 kb , e downlaodoni per 10 sekonda Cheesy
link  :
http://gaminghack.webs.com/Counter%20Strike%201.6%20KPS%20SHQIP.rar

Instalimi : Pasi te downloadoni hapni winrar edhe pastaj hapni setapin Counter Strike 1.6 KPS SHQIP.exe
- Tani veq next <> next <> next <> finsh...

Transformation pack v3 for Counter-Strike 1.6 
 - Nuk osht CSS Source , vetem modelets jan t'Sources Armt , Background , GUI , Style etc
- Downlaod : http://files.filefront.com/CSS+Transformation+Pack+v13/;8180120;/fileinfo.html
- Nese keni problem me sXe edhe ju del notepad ather duhet ti downlaodone 2 modelsa 
 - v_awp , v_scout edhe ti qoni te cstrike/models 
- Downlaod - http://gaminghack.webs.com/models_BY_PIONERI.rar

Counter-strike 1.6 HLTV Models 
 

Ato filet qe jan ne folderin models , dergoni ne

C:/Program Files/Valve/cstrike/models

WINAMP SKINS   

Downloadoni dhe pastaj dergoni ne C:Program FilesWinampSkins

dhe pastaj hapne winampin dhe hini Options tani Skins dhe zgjedhni skin

              DOWNLOAD

           DOWNLOAD

           DOWNLOAD

                 DOWNLOAD

COUNTER-STRIKE ICONS

  

    Download Counter-Strike Icon 

Half Life Model Viewer v1.25
- Intalone Programin pastaj Desktop e kini cionin hini te iconi edhe edhe pastaj File open e boni 
C/:Program Files/valve/cstrike/moddels
Downlaod Half-Life Models Viever v1.25 

BSP Vierver   
  
         

Me ket program mundeni qe ndonje map te cs ta shikoni se qfare esht pa hi en lo j cs.

po per me perdor kit program duhet qe te te merrni

MAP Viewer v1.0.1 (74 KB Zipped) - MAP Viewer and all the files you need to run it (except the .NET Framework).

Se pari Downlaod .NET Framework sepse pa ket nuk qelet BSPVierver.

Pasi te instaloni e.NET Framework e Download BSPViver e tash bon BSBViever edhe tani i extrakton ne desktop

dhe pastaj hi ni te iconi BSPViewer dhe File > Open edhe e zgjedh valve/cstrike/maps edhe hap ndonje map .

   

Si te krijojme background n'veti ne cS

                              
                                          
                                       
- E shkarkojm Cake v0.1 
Pas shkarkimit e boni EXTRACT (Klikojm me tastin e djatht mbi file dhe pastaj EXTRACT HERE)
                          
- Pas extratimit do te shihni nje follder me emrin "cake_v01" -
Brenda follderit do te shihni nje file me emrin "cake"klikojm mbi te dhe pastaj
do te hapet nje dritare - Posht
dritares do ta shihni nje buton me emrin "LOAD IMAGE" klikojm aty dhe zgjedhim   foton qe dojm ta vendosin
 si background ne CS dhe klikojm OPEN
- Pasi e zgjedhim foton klikojm "SAVE TO DIRECTORY" dhe e ruajm ne "cstrikeresourcebackground"
shembull -> "C:Program FilesValvecstrikeresourcebackground" dhe klikojm SAVE
- E startojm Counter Strike dhe do te shihni qe background eshte ndrruar   Autori : Effexor

Counter-Strike 1.6 BesTiaL versiunea 2.0

Counter-Strike Full edition in Limba Romana cu schinuri/arme/sunete noi..

        Download                                      Per me shume kliko ketu

Counter-Strike 1.6 BesTiaL versiunea 1.0

 Installer de Counter-Strike 1.6 BesTiaL cu skinuri si sunete speciale (predators).

             Download                                          


CS 1.6 Winamp Utility

You can use CS 1.6 Winamp Utility to show in the chat your current song playing in Winamp. You can also change to
the next / previous song: 

F8 Show current song in chat
Page Up  Next song
Page Down  Previous song

 MOS E PERDORINI NE VAC/VAC2 SERVERS !

                                            Download CS16 Winamp

Zoom Hack  As  Croshair in awp

Ky hack esht per zoom . d.m.th awp e ka zumi, pa e qit zumin , zumin si kallashit , kqyre ne foto posht

 

Downlaodoni edhe instaloni ne C:Program FliesValvecstrikemodels

Kur te qelni kit , vetem next next  , sepse SeetHe  e ka bo .exe shume leht esht .:D

                     Download  AS CROSHAIR IN AWP.rar

Say DEAD colered green

Se pari   Download pioneri.cfg dhe qone te C:Program Files/Valve/cstrike , dhe tani hin ne loj , qilne konzollen dhe shenoni ket   bind "p" "exec pioneri.cfg"     

nese doni me fol me te gjerlberta veq prekne shkronjen P dhe shkruni ,

me te gjelberta muni me shkru veq nese jeni mbytur DEAD


Si te ingjizojm demo !! 
Autori : SeetHe 
Contact : 
vaLonn-s@hotmail.com 
Kush nuk e publikon autorin e ka t'thym webin 

Se pari himiii ne cs smile 
pastaj himi ne loj 
edhe 
e qelim consolen ne loj amo jo para se me hi ne Loj se nuk ben 
e loj e qelim consolen dhe e shkruajm record cs 

Lumi Lumi Lumi dhe Lumiii !! 
amo sbon retry se nalet recordii 
pastaj dalim prej Counterit 
Dhe him e shkrarkojm kete program
 
Kliko ketu , Download


Background , Theme White

Ky Sen esht per c.S 1.6  esht skins , foto te c.s sources , menu  style te bardh , edhe 1 spray logo flamur e kosoves , 

edhe ka do shifra te mira per loj , edhe per ping..BY PIONERI            

  Downlaod cS backgroud new style

extratoni ket ne C/Program Files/Valve   ktu e gjuni


LaDy RaYs commandmenu english

         

Pasi qe  te downladoni filen  Igui dhe camandmenu.txt qone ne valve/cstrike

                       Download Commandmenu English

HLSW 1.1.6 

HLSW  esht per mi kqyr serverat , e shenon ip nalt  edhe i sheh krjet lojtart qe jane tu lu edhe i sheh krejt senet e serverit ,

po nese din rcon munesh me ndru mapen , me kick , etj

    

                                               Download HLSW  1.1.6  


 
  Heute waren schon 1 ziyaretçi (36 klik) hier!  
 
=> Sen de ücretsiz bir internet sitesi kurmak ister misin? O zaman burayı tıkla! <=