Privatkredit Vergleich
   
  kosova-gungame
  Si te rrisim shpejtesine e XP
 
Praktikisht do te evitojme qe XP te perdore file-n Swap ne vend te RAM-it.
procedoni Start->RUN->regedit dhe gjeni celsin HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetContro lSession ManagerMemory Managementtani ne DisablePagingExecutive vini 1 (per default eshte 0),.


  bY spRox.
 
  Heute waren schon 8 ziyaretçi (169 klik) hier!  
 
=> Sen de ücretsiz bir internet sitesi kurmak ister misin? O zaman burayı tıkla! <=