Privatkredit Vergleich
   
  kosova-gungame
  Si ta lshojm netin pa pare
 

Shko ne ndonje net caffe edhe kshyre ndonje PC cili te doket,tane shko dhe kliko: CTRL,SHIFT,ENTER maje te klikume dhe pasi qe ta majsh nja 2 a 3 min restaroje PC nja 2 a 3 her edhe ma Pc nuk e lexon qe ka CAFFE STATION edhe lirisht muni me hy,une per veti e kam perdor ma heret,kur skisha net ne shpi e sme ipte baba pare per n`net caffe edhe me ka funsionu,por ju kisha preferu ma shum naten me perdor,se diten ju marrin vesh   

Powered bY :spRox.


 
  Heute waren schon 8 ziyaretçi (106 klik) hier!  
 
=> Sen de ücretsiz bir internet sitesi kurmak ister misin? O zaman burayı tıkla! <=