Privatkredit Vergleich
   
  kosova-gungame
  Ndro Pas E VPS
 

Se pari Him ne VPS ! Pastaj Him ne My Computer Pastaj Prekim Remote Pastaj na Shfaqet Select Remote Users e Prek Aty pastaj e sheh User Account e prek permbi Pastaj na Shfaqet Users e Prekim Aty Dhe na dalin USERAT tash nvaret se me qfar useri je ti i konektum en VPS e prek me tastin e djatht te mausit edhe e Sheh aty SET PASSWORD Pastaj e shohim aty Procedo Dhe e prekim aty Pastaj na Shfaqet NEW PASSWORD ( e shkrun pasin e ri ) pastaj osht CONFIRM PASSWORD ( e shkrun prap ) dhe e prek OK dhe mund te llogiratesh me password te ri


 
  Heute waren schon 8 ziyaretçi (137 klik) hier!  
 
=> Sen de ücretsiz bir internet sitesi kurmak ister misin? O zaman burayı tıkla! <=