Privatkredit Vergleich
   
  kosova-gungame
  Ndreq MSN Nese Te Prishet
 

Nëse tenton ta qelësh MSN dhe nuk te bon ta qet YES/No

Atëher Vepro kshtu:

1--Shko te Ikona e Msn me te djathten e mausit Kliko Mbi të dhe Porpretis

2--Pastaj Shkon Compatibility dhe e bon windows 2000

3--Aply dhe Ok

Dhe ndreqe MSN


 
  Heute waren schon 8 ziyaretçi (148 klik) hier!  
 
=> Sen de ücretsiz bir internet sitesi kurmak ister misin? O zaman burayı tıkla! <=